Setkání s přáteli, teambuilding nebo rozlučka se svobodou?

 

Hledáte místo pro setkání s přáteli, místo, kde oslavíte rozlučku se svobodou či narozeniny nebo potřebujete zorganizovat teambuilding? Užili jste si jízdu na Beer Biku, ale chcete ještě společně někam pokračovat? Nebo jste Beer Bike plánovali, ale nevyšel vám termín či počasí? Pak právě Party Exit 1420 je skvělá volba!

Celý bar, postavený jako dobová krčma, budete mít jen pro sebe! Nikdo vás nebude rušit, nebude na vás pršet, dostanete dobré jídlo a skvělé pití. A hlavně, pobavíte se hraním úplně nového konceptu hry pro 2 až 24 osob.

Jednoduše si rezervujte nejvhodnější termín a vyberte si z nabídky volitelných možností. Můžeme pro vás zajistit občerstvení, přípitek lahodnou ořechovicí nebo skvělým vínem.

Chcete, aby se o vás po celou dobu starala krásná servírka? Stačí jeden klik v rezervačním formuláři.

Prostředí Party Exit 1420 je postaveno na jedné z nejvýznamnějších událostí českých dějin – bitvě na Vítkově, která se udála 14. července roku 1420.

Historie

Opravdu Češi zbili Křižáky?

“Ktoz jsú bozí bojovníci”

Psal se rok 1420, hrstka statečných husitů, náboženských revoltistů, se v bitvě na Vítkově utkala s obrovskou armádou Křižáků, podporovanou Papežem i vládnoucími vrstvami Evropy. Ani to jim však nepomohlo.

Křižáky pozval Zikmund Lucemburský, který prahnul po české koruně. Narazil však na chrabrost a mazanost Čechů, kteří velkou armádu přelstili taktikou a chytrostí.