PARTY EXIT 1420 je jedinečná zábava

Běžná úniková hra funguje tak, že vás zavřou do nějaké místnosti a vy musíte vyřešit vědomostní nebo logické úkoly, které vám pomohou dostat se v určeném časovém limitu ven.

U nás je to naprosto jinak. Základním cílem je vás bavit po celou dobu, co u nás budete. Proto se také naše úniková hra jmenuje Party Exit 1420. Jednoduše párty únikovka s tématem roku 1420, kdy proběhla v českých dějinách jedna z nejvýznamnějších bitev.

Hra trvá tři hodiny. Během ní se vytvoří týmy, které si mohou navzájem pomáhat nebo si naopak škodit. Protože, zatímco je jeden tým uvnitř únikovky, ten druhý je v roli game-mastera. Celou hru sleduje na projekci a dává ostatním záludné i zábavné úkoly. A tady veškerá sranda nekončí, ale právě začíná.

Zábava

Pivo nebo víno?

Party Exit 1420 je zcela unikátní hrou, která Vás bude neskutečně bavit. Je postavená na zábavě, ke které neodmyslitelně patří dobré pití. U nás dostanete primárně skvělé a jedinečné pivo, bez pasterizace, bez přísad, z malého rodinného pivovaru, který vznikl v klášteře ze 13. Století.

Nabízíme vám ale možnost pivo vyměnit za víno. To osloví především dámskou část týmu, ale i milovníky tohoto skvostného nápoje. Našimi dodavateli jsou proto ti nejlepší moravští vinaři a vína především přívlastková.