Jak bude hra probíhat?

Party Exit je naprostá novinka, kterou prostě musíte vyzkoušet. Stačí si rezervovat nejvhodnější termín kdykoliv od 10 do 22 hodin sedm dní v týdnu. Samotná hra trvá tři hodiny.

Na začátku si sami utvoříte herní týmy a rozdělíte se, kdo půjde jako první plnit úkoly a kdo bude hru řídit. To se pak v průběhu párty otočí, takže řídící tým musí zvážit, jakou zvolí strategii a zda a do jaké míry bude hernímu týmu hru stěžovat. Hra je díky tomu vždy originální.

Během hry vznikají vtipné situace z plnění úkolů, které mohou být záludné, ale jsou především zábavné a postavené na dovednosti.

Aby tým, který hru řídí, mohl sledovat, co se uvnitř děje, a zároveň se tím bavit, má k dispozici velkoplošnou projekci z kamer umístěných přímo v herních prostorách.

Mezitím budeme hernímu i velitelskému týmu servírovat skvěle vychlazené točené pivo nebo úžasná česká a moravská vína, dle vlastního výběru a neomezeně dle chuti.

Po předchozí domluvě je možné si hru prodloužit. Zároveň máte možnost si naše služby rozšířit o zajištění krásné servírku, nealkoholické nápoje, raut nebo přípitek.