Beer Bike nebo Party Exit 1420?

Mezi populární zábavu v Praze patří Beer Bike. Známe Beer Bike, nějakou dobu jsme se mu věnovali a známe jeho problematiku, výhody i nevýhody. Zamysleli jsme se nad tím a vytvořili pro vás zcela originální koncept zábavy, která vychází vstříc více vašim požadavkům a řeší negativní stránky Beer Biku.

Jaký je rozdíl mezi Party Exit 1420 a Beer Bikem?

Beer Bike je například závislý na počasí. Pokud bude pršet nebo bude zima, u nás budete mít pohodu. Party Exit 1420 je soukromý uzavřený prostor jen pro vás, pro nikoho jiného. Nikdo vás nebude rušit, ani naštvaní kolemjdoucí, ani nezmary počasí.

Srovnání výhod a nevýhod

Beer BikeParty Exit 1420
Soukromí– –+ +
Kapacita++ +
Pokuty– –+ +
Jedinečnost++ +
Zábava++ +
Jistota++ +
Rozmary počasí– –+ +
Bezpečnost+ +
Zázemí– –+ +
Skvělé pivo+ ++ +
Skvělé víno++ +
Občerstvení++ +
Toaleta a zázemí+ +
Individualizace– –+ +
Prohlídka Prahy+– –
Dostupnost z centra+ ++ +

Nic podobného jinde nenajdete

Party Exit 1420 je prostor jen k vaší zábavě, kde nebude nikdo jiný než vy a obsluha hry a baru. Je jedno, jestli budete jen 4 nebo vás bude více než dvacet. Party Exit 1420 jedinečný projekt a troufneme si říct, že jediný v České republice, Evropě a možná na celém světě.

Party Exit 1420 nabízí aktivní zábavu. Podle počtu kamarádů či kolegů se rozdělíte do týmů. Jeden se baví řízením hry a druhý realizací nastražených úkolů. Věřte nám, pokud máte rádi společenské hry a nevšední zážitky, tohle vás určitě nudit nebude a zažijete spolu spoustu legrace.

Postaráme se o vaše pohodlí

U nás máte jistotu rezervace. Naše prostory nikam nezmizí ani se neporouchají a nejsou závislé na rozmarech počasí. Hra je koncipována tak, aby se nikomu nic nestalo. Navíc se nepohybujete v silničním provozu, který je nevyzpytatelný.

Kromě skvělého pití a dobrého jídla máte k dispozici plně vybavené toalety a k dispozici vlastní bar. Jasně, nenabízíme prohlídku Prahy, ale o tu u nás nejde. Naopak máte možnost poznat jeden z nejvýznamnějších okamžiků v historii České republiky a zažit, jaké to ve skutečnosti bylo ve středověké Praze. Co myslíte, není to lepší, než se proplétat hromadou turistů?

To vše a něco navíc v centru metropole

A pokud v naší nabídce nenajdete přesně to, co hledáte, jsme připraveni vám vyjít zcela vstříc. Prodloužit dobu zábavy, připravit občerstvení na míru, sehnat dobové kostýmy nebo to celé koncipovat jako prostor pro oslavu, nic z toho ani další vaše nápady pro nás nejsou problém.

Jak bude hra probíhat?

Party Exit je naprostá novinka, kterou prostě musíte vyzkoušet. Stačí si rezervovat nejvhodnější termín kdykoliv od 10 do 22 hodin sedm dní v týdnu. Samotná hra trvá tři hodiny.

Na začátku si sami utvoříte herní týmy a rozdělíte se, kdo půjde jako první plnit úkoly a kdo bude hru řídit. To se pak v průběhu dne otočí, takže řídící tým musí zvážit, jakou zvolí strategii a zda a do jaké míry bude hernímu týmu hru stěžovat. Hra je díky tomu vždy originální.

Během hry vznikají vtipné situace z plnění úkolů, které mohou být záludné, ale jsou především zábavné a postavené na dovednosti.

Aby tým, který hru řídí, mohl sledovat, co se uvnitř děje, a zároveň se tím bavit, má k dispozici velkoplošnou projekci z kamer umístěných přímo v herních prostorách.

Mezitím budeme hernímu i velitelskému týmu servírovat skvěle vychlazené točené pivo nebo úžasná česká a moravská vína, dle vlastního výběru a neomezeně dle chuti.

Po předchozí domluvě je možné si hru prodloužit. Zároveň máte možnost si naše služby rozšířit o zajištění krásné servírku, nealkoholické nápoje, raut nebo přípitek.

Jak postavit Party Exit 1420 na míru?

Máte zájem o pořádání teambuildingu, rozlučky se svobodou nebo se jen sejít s přáteli a máte speciální požadavky na to, co bude k pití, jídlu, jak dlouho budete moci na místě setrvat? Nebo si pouze přejet pronajmout prostory bez hry? Anebo vás napadlo něco jiného? Není nic jednoduššího, než nás kontaktovat. Naše sličná asistentka vám připraví personalizovanou nabídku přímo na míru.

Proč právě 1420?

Jakmile vstoupíte, dýchne na vás atmosféra středověku díky jedinečným a luxusním historickým prostorám s originální dekorací.

Praha historické město a historie k ní neodmyslitelně patří. Odehrála se v ní jedna z nejvýznamnějších bitev v historii naší země. Hra na vás dechne atmosférou 15. Století, kdy se Zikmund Lucemburský, o kterém se hovoří jako o „posledním císaři středověku“, stal jediným dědicem českého království.

Katolická šlechta ho očekávala se samozřejmostí, husitská šlechta ale s určitými obavami. Ta totiž hájila učení církevního reformátora a světové osobnosti Mistra Jana Husa, na jehož smrti měl Zikmund podíl.

V březnu 1420 byla ve Vratislavi za jeho přítomnosti vyhlášena křížová výprava proti kacířským Čechám. Koncem května oblehl Zikmund s křižáckým vojskem Prahu. Byl poražen na Vítkově a pod Vyšehradem, nechal se ale korunovat českým králem, neboť měl ve své moci Pražský hrad.

 

Jaké pivo a víno servírujeme?

K zábavě neodmyslitelně patří dobré pití. U nás dostanete primárně skvělé a originální české pivo, bez pasterizace, bez přísad, z malého rodinného pivovaru, který vznikl v klášteře ze 13. Století.

Jedná se o výjimečné 11° české pivo stylu Ale, tedy svrchně kvašené, lehké osvěžující pivo s výrazným chmelo-citrusovým podtónem. Jde o nepasterizované a nefiltrované pivo bez chemických přídavků.

Nabízíme vám ale možnost pivo vyměnit za jedinečné víno. To osloví především dámskou část týmu, ale i milovníky tohoto skvostného nápoje. Našimi dodavateli jsou ti nejlepší čeští a moravští vinaři a vína především přívlastková.

Česká republika sotva pokryje vlastní spotřebu, proto se můžete těšit na vína, která jste pravděpodobně ještě nikdy neochutnali.

Jak velký počet lidí se může zúčastnit?

Maximální kapacita prostor je 24 osob. Je tak zachován komfort i hratelnost hry. Spodní hranice není, nepředpokládáme, že akci pro partu bude hrát jeden člověk, minimální vhodný počet jsou 4 lidé, aby byly zajištěny dva týmy – jeden pro hru a druhý v roli Game Mastera.

Co když dorazíme pozdě?

To je jednoduché, každý má vymezený časový rámec, aby bylo možné připravit hru pro další zájemce. Když přijdete pozdě, nic se neděje, jen se zbytečně okradete o čas, během kterého jste se už mohli neskutečně bavit.

Rezervace a platba

Úniková hra je cenově odstupňována podle počtu účastníků a s tím spojených nákladů na provoz Party Exit 1420 do tří skupin. K základní ceně je pak k objednání volitelná individualizace nabídky.

Přijímáme online platby kartami MasterCard a VISA nebo účtem PayPal. Platba je stržena vždy ve vaší domácí měně.

Pro české zákazníky umožňujeme platbu bankovním převodem v českých korunách.

Rezervace probíhá online přes objednávku v rezervačním systému, kde ihned zjistíte, který termín a časový rámec je volný.

Lze zrušit objednávku?

Objednávku je možné zrušit, ale musí to být minimálně dva dny dopředu. Poté už z provozních důvodů nemůžeme zrušení rezervace akceptovat.