Beer Bike nebo Party Exit 1420?

Mezi populární zábavu v Praze patří Beer Bike. Známe Beer Bike, nějakou dobu jsme se mu věnovali a známe jeho problematiku, výhody i nevýhody. Zamysleli jsme se nad tím a vytvořili pro vás zcela originální koncept zábavy, která vychází vstříc více vašim požadavkům a řeší negativní stránky Beer Biku.

Jaký je rozdíl mezi Party Exit 1420 a Beer Bikem?

Beer Bike je například závislý na počasí. Pokud bude pršet nebo bude zima, u nás budete mít pohodu. Party Exit 1420 je soukromý uzavřený prostor jen pro vás, pro nikoho jiného. Nikdo vás nebude rušit, ani naštvaní kolemjdoucí, ani nezmary počasí.

Srovnání výhod a nevýhod

Beer BikeParty Exit 1420
Soukromí– –+ +
Kapacita++ +
Pokuty– –+ +
Jedinečnost++ +
Zábava++ +
Jistota++ +
Rozmary počasí– –+ +
Bezpečnost+ +
Zázemí– –+ +
Skvělé pivo+ ++ +
Skvělé víno++ +
Občerstvení++ +
Toaleta a zázemí+ +
Individualizace– –+ +
Prohlídka Prahy+– –
Dostupnost z centra+ ++ +

Nic podobného jinde nenajdete

Party Exit 1420 je prostor jen k vaší zábavě, kde nebude nikdo jiný než vy a obsluha hry a baru. Je jedno, jestli budete jen 4 nebo vás bude více než dvacet. Party Exit 1420 jedinečný projekt a troufneme si říct, že jediný v České republice, Evropě a možná na celém světě.

Party Exit 1420 nabízí aktivní zábavu. Podle počtu kamarádů či kolegů se rozdělíte do týmů. Jeden se baví řízením hry a druhý realizací nastražených úkolů. Věřte nám, pokud máte rádi společenské hry a nevšední zážitky, tohle vás určitě nudit nebude a zažijete spolu spoustu legrace.

Postaráme se o vaše pohodlí

U nás máte jistotu rezervace. Naše prostory nikam nezmizí ani se neporouchají a nejsou závislé na rozmarech počasí. Hra je koncipována tak, aby se nikomu nic nestalo. Navíc se nepohybujete v silničním provozu, který je nevyzpytatelný.

Kromě skvělého pití a dobrého jídla máte k dispozici plně vybavené toalety a k dispozici vlastní bar. Jasně, nenabízíme prohlídku Prahy, ale o tu u nás nejde. Naopak máte možnost poznat jeden z nejvýznamnějších okamžiků v historii České republiky a zažit, jaké to ve skutečnosti bylo ve středověké Praze. Co myslíte, není to lepší, než se proplétat hromadou turistů?

To vše a něco navíc v centru metropole

A pokud v naší nabídce nenajdete přesně to, co hledáte, jsme připraveni vám vyjít zcela vstříc. Prodloužit dobu zábavy, připravit občerstvení na míru, sehnat dobové kostýmy nebo to celé koncipovat jako prostor pro oslavu, nic z toho ani další vaše nápady pro nás nejsou problém.